Nagroda za najlepszą konstrukcję roku Dworzec Salzburg

Dowiedz się więcej

budownictwo przemysłowe Hangar Airbus

Dowiedz się więcej

obiekty sportowe Stadion Cracovia

Dowiedz się więcej

profile SIN Hala Brembo

Dowiedz się więcej

przemysł EOG FHS Narva

Dowiedz się więcej

sztuka Muzeum Louvre

Dowiedz się więcej

Poznaj Zekon – specjalistę w konstrukcjach stalowych

Zekon to firma zajmująca się prefabrykacją konstrukcji stalowych hal przemysłowych, magazynowych, obiektów sportowych i handlowych. Zajmuje się również konstrukcjami stalowymi w sektorze energetycznym i petrochemicznym.

Spawane konstrukcje stalowe – hale stalowe

W Zekon nie ma rzeczy niemożliwych. Zajmujemy się zarówno profilami SIN, dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu SCIA jak i innymi elementami w konstrukcjach stalowych. Nowoczesne zaplecze, pozwala na zrealizowanie nawet najbardziej wymagających projektów.

Zekon – Wytwórnia konstrukcji stalowych

Jedną z naszych głównych usług jest wytwarzanie konstrukcji stalowych – w procesie tym używamy najnowocześniejszych technik, dzięki czemu nasze realizacje są trwałe i bezpieczne. Produkcja konstrukcji stalowych łączy się z ogromną odpowiedzialnością, dlatego zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów. Dzięki temu nasze hale stalowe, stadiony czy dworce a także inne realizacje, których się podjęliśmy będą służyć przez lata i doskonale spełniać swoją rolę. Nad montażem konstrukcji stalowych czuwa zespół specjalistów, którzy mają za sobą lata doświadczenia, dzięki czemu wytwórnia konstrukcji stalowych Zekon jest jedną z najbardziej innowacyjnych na rynku.

Konstrukcje stalowe Śląsk – firma Zekon swoją siedzibę posiada w Rudzie Śląskiej, ale jej projekty ze stali, można zobaczyć na terenie całej Polski, w Europie i na Świecie t.j. np. w Brazylii oraz USA czy Ghanie i Czadzie.

Firma Zekon to lider w wytwarzaniu zaawansowanych konstrukcji stalowych – sprawdź naszą ofertę w produkcji konstrukcji stalowych.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 32 77 92 050
e-mail: info@zekon.pl

Jak do nas dojechać

Dojazd do biura i hali Zekon wyłącznie od ulicy Szyb WalentyZobacz mapę

Nasi klienci